Helpific infopäev: kuidas teenida lisaraha teisi aidates. Pressiteade

Veebipõhine tugikeskkond Helpific korraldab 28. jaanuaril Swedbank pangahoones Liivalaia 12 kell 14.00-17.00 tasuta infopäeva. Ürituse eesmärk on tutvustada Helpificut kui vabatahtliku ja tasulise abistamise platvormi ning lähiaja projekte. Huvilistele (üliõpilased, eakad) räägitakse, kuidas olla lihtsalt ja paindlikult isiklik abistaja erivajadustega inimestele – seda nii tasu eest kui ka vabatahtlikult. Abistajad ja abi saanud erivajadusega inimesed jagavad oma isiklikke Helpificu kaudu saadud kogemusi.

Infopäevale on oodatud puuetega inimeste ja eakate organisatsioonide/asutuste, sotsiaalhoolekande osakondade ning üliõpilasesinduste juhid, kuid ka erivajadusega inimesed, sotsiaaltöötajad, sotsiaaltöö ajakirjanikud, eakad ja üliõpilased. Koos moodustatakse vestlusringid, kus arutletakse, kes võiksid olla inimesed, kes soovivad pakkuda isikliku abistaja teenust ja kuidas nad üles leida. Kohal on viipekeeletõlgid, kes aitavad vaegkuuljatel ja kurtidel üritusest osa võtta.

Helpific on saanud alguse ideede arendamise võistluselt „Garage48 Enable” (tõlkes „Tee võimalikuks”). Publikulemmikuks valitud veebiplatvorm Helpific toob sotsiaalvaldkonda uuenduslikke ning mugavaid info- ja kommunikatsioonitehnoloogia lahendusi, et muuta erivajadustega inimeste elu kergemaks ja võimaldada paremat toimetulekut. Helpific on paindlik inimeselt inimesele lahendus nii noortele kui eakatele.

Kangelasliku missiooniga Helpific, kelle visioon on saada parimaks ja suurimaks tugikeskkonnaks Euroopas aastaks 2020, pakkudes erivajadustega inimestele võimalust iseseisvamaks eluks, on jõudnud ka Ajujahi äriideede konkursil top 30 hulka ja valmistub osalemiseks järgmises vooruks. Just tasuline isikliku abistaja teenus on üheks otsustavaks elemendiks ettevõtte jätkusuutlikkuses ja finaali jõudmisel. Ajujaht on Eesti suurim äriideede konkurss.

Swedbank soovib omalt poolt infopäeva toetada ruumide tasuta kasutusse andmisel ning kostitab külalisi kohvi ja teega.

KAVA

13.30-14.00        Saabumine ja tervituskohv, tervitussõnad

14.00-14.15        Tutvustame Helpificut: vabatahtlik abistamine ja tasulised teenused

14.15-14.30        Jagame kogemusi: millist abi on puudega inimesed meie kaudu saanud ning kuidas Helpificu kaudu lihtsalt teenida lisaraha

14.30-15.00        Kinnitame keha

15.00-15.15        Jaguneme gruppidesse, alustame vestlusringiga

15.15-16.00        Vestlusringid: kuidas leida abistajaid ja isikliku abistaja teenuse pakkujad

16.00-16.45        Teeme kokkuvõtteid

16.45-17.00        Head koduteed!

Ürituse täpsem asukoht: Liivalaia 12, keskmine maja, pöördukse kõrvalt uksest sisse, 9. korrus.

Infopäevale registreerida saab https://goo.gl/cmlEN4.

 

Helpific veebileht: helpific.com/et

Facebook: facebook.com/Helpific

 

Lugupidamisega /   Best Regards,

 

Helpific_logo1   

Keiu Roosimägi

Keiu Roosimägi
Founder / Project Managment

 

 

Helpific | Tallinn, Estonia | www.helpific.com

 

(+372) 53 477 636 | keiu.roosimagi@helpific.com

 

 

Manuste ala