Skip to main content

Infopäeval räägitakse eluruumide kohandamisest puuetega inimestele. Raepress 2. aprill 2013

Infopäeval räägitakse eluruumide kohandamisest puuetega inimestele.

Kolmapäeval, 10. aprillil kell 14.00 – 17.00 toimub Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses (Endla 59)  Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti korraldatud tasuta infopäev eluruumide kohandamisest puuetega inimestele.

Infopäeva eesmärk on rääkida laiemalt eluruumi kohandamisest : milles eluruumi kohandamine seisneb, miks on seda vaja, kuidas on Tallinn toetanud eluruumide kohandamist jm. Astangu Puudealase Teabe ja Abivahendite keskus räägib keskkonna kohandamise ja abivahenditealaste eksperthinnangute koostamisest.

Infopäeval tutvustavad ettevõtted üldiseid kodulahendusi, näidatakse tegevusi, millega saab inimene kodus turvalisust parandada: MTÜ Jumalalaegas tutvustab  kurtide alarmsüsteeme, Indome – kodulahendusi, Life Gear  trepitõstukit.

Infopäeva avab abilinnapea Merike Martinson.

Infopäevale on oodatud puuetega inimesed ja nende lähedased.

Eelregistreerimine kuni 8.aprillini tiiu@tallinnakoda.ee või telefonil 656 4048.

Ratastooli kasutajatele tagatakse transport, selleks on vajalik eelregistreerimine aadressil tiiu@tallinnakoda.ee või telefonil 6564048.

Kuulmispuudega inimestele tagatakse viipekeeletõlk, selleks on vajalik eelregistreerimine aadressil ead@ead.ee

Lisainformatsiooni saab Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti vanemspetsialist Kerti Kollom- Seidelbergilt tel 6457804; 53443736.